Menu
Your Cart

Giydirme Cephe Sistemleri

Giydirme Cephe Sistemleri

Brand: ASAŞ
E50 Cephe sistemi, cephe sistemleri içerisindeki yalıtım değerleri en yüksek cephe sistemidir.  Az ve çok katlı yapılarda kullanılabilir. Strüktürel silikon cephe olarak kullanımıyla kesintisiz cam görünümüne izin verir ve beklenen estetik beklentileri karşılar. Sistem dışa açılır gizli kanata ..
Brand: ASAŞ
R50 Cephe sistemi, kapaklı, yarı kapaklı, strüktürel silikon ve çelik takviyeli cephe sistemlerini içinde barındırır. Kasetli cephe kullanımı durumunda ekstra bir kasa kullanımına gerek duyulmadan kanat yapılmasına olanak verir. Az ve çok katlı yapılarda kullanılabilir. Strüktürel silikon cephe olar..
Brand: ASAŞ
Kapaklı, yarı kapaklı ve silikon alternatiflerine sahiptir. Daha büyük uygulama alanları ile daha fazla cam alanı kullanımı sağlayabilmektedir. Güneş kırıcı eklenebilme özelliği ile iç mekandaki doğal ışık kullanımını projelere göre özelleştirme imkanı sağlar. Montaja hazır olarak üretilen REF60 ile..
Brand: ASAŞ
REWW141 Window Wall Cephe Sistemi, ticari projeler ve modern konut projeleri için zarif tasarımlar sunarken döşemeden döşemeye bağlantı yöntemleri ile alüminyum cephe tasarımında dekoratif bir görüntü sağlar.Standart cephe sistemlerine göre yenilenmiş özel tasarımı ve montaj detay çözümleri ile iske..
Brand: ASAŞ
Yüksek binalarda hız ve montaj kolaylığı sağlaması nedeniyle iş merkezleri, oteller, hastaneler, konutlar, kamu binaları gibi yapılardagiydirme cephe sistemi olarak kullanılır. İmalat fabrika ortamında yapıldığı için işçilik ve kalitenin kontrolü açısından büyük kolaylık sağlar.Silikon cephe çözümü ..
Brand: ASAŞ
RSK50 Işıklık Sistemi, strüktürel camlı ışıklık sistemlerinden oluşur. 50mm profil genişliği ve 1,8mm et kalınlığı bulunmaktadır. Çelik takviyeli profiller kullanılarak ışıklık sisteminin üretilmesi sağlanmıştır. Çentiksiz dikey ve yatay profil bağlantı çözümü sağlar. 8mm + 16mm + 5/5mm ve 8mm + 16m..
Brand: ASAŞ
RSS Güneş Kırıcı Sistemi, farklı ebatlarda mekik formlu güneş kırıcı profillerden oluşmaktadır.  Güneş kırıcı profillerin montajı için gerekli olan aksesuar ve bağlantı seçenekleri bulunmaktadır...
Brand: ASAŞ
RT50 Cephe sistemi, yatay profilin düşey profil olarak kullanılabildiği kondens kanalsız cephe sistemidir.  Yatay ve düşey profil birleşimlerinde özel aksesuarlar kullanılır. Bu sayede işçilik kolaylığı sağlayan ekonomik bir sistem olarak karşımıza çıkar.  Az ve çok katlı yapılarda kullanı..
Brand: ASAŞ
Kapaklı ve yarı kapaklı alternatiflerden oluşmaktadır. Profil genişliği 65 mm olup 1,5/2 mm arası et kalınlığı seçenekleri mevcuttur. Çelik takviyeli profiller kullanılarak ışıklık sisteminin yapılmasına imkan verilir. Açılır kanat uygulama seçeneği ve kondens kanalı ile tahliye imkanı sağlar...
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)