Menu
Your Cart

Sürme Sistemler

Sürme Sistemler

Brand: ASAŞ
Prestijli binalarda ve yüksek performans gerektiren projelerde kullanılan sıkıca mühürlenmiş akıllı kapanma sistemine sahip, sessiz ve kolay kullanımlı mekanizması olan inovatif ve akıllı bir sürme sistemidir. Kolay kilitleme sistemi ile basit bir kullanım sağlar. Yüksek rüzgar basınçlarına dayanaca..
Brand: ASAŞ
Mekanlarda geniş, modern ve aydınlık alanlar yaratan sürme sistemidir. Isı yalıtımı arttırılmış bir sistem olup büyük açıklıklarıngeçilmesine olanak sağlar. Zemin altına gizlenerek çerçeveye sabitlenen detayları sayesinde alüminyum profilin görünümünüminimumda tutarken iç mekanlar için aydınlık sağl..
Brand: ASAŞ
Düz hatlı, yalıtımlı, basit sürme sistemidir. Minimum 118 mm maksimum 176 mm kasa,  minimum 41 mm ve maksimum 103 mmkanat derinliği bulunmaktadır. Et kalınlığı 1,5-1,6 mm’dir. 3 raylı kasa kullanımı mevcuttur. Çıtasız kanat kullanımına imkan verir.Kayar sineklik mevcuttur...
Brand: ASAŞ
RS58 Sürme Sistem; oval hatlı, yalıtımsız, basit sürme doğrama sistemidir. 58 mm kasa ve 40 mm kanat derinligi bulunmaktadır. Et kalınlığı 1,5 mm’dir. Sistemin cam çıtalı ve çıtasız olarak kullanım seçeneği bulunmaktadır. Ince hatlı ve minimal bir yapıya sahiptir. Takviyeli kanat profilleri ile rüzg..
Brand: ASAŞ
RS83 Sürme Sistemi; düz hatlı, yalıtımsız, basit sürme sistemidir. Minimum 83,4 mm maksimum 90,4 mm kasa ve minimum 34,2 mm ve maksimum 72,78 kanat derinliği bulunmaktadır. Et kalınlığı 1,4 mm’dir. Çıtasız kanat alternatifi ve dekoratif hatlı etek profilleri ile modern ve estetik görünümlüdür. Siste..
Brand: ASAŞ
RST102 Yalıtımlı Kaldır-Sür Sistemi, kaldır sür aksesuarına uygun yalıtımlı sürme sisteminin min. 109,5mm kasa min. 40,7mm kanat derinliği bulunmaktadır. Et kalınlığı 1,6mm’dir. Kaldır sür ve normal sürme seçenekleri mevcuttur. Pervazlı ve tekli, ikili ve üçlü raylı kullanım kolaylığı ve yüksek kana..
Kaldır sür ve basit sürme alternatifleri ile farklı kullanım seçeneklerine sahiptir. 116 mm kasa 52 mm kanat derinligi bulunmaktadır. Et kalınlığı 1,8/2 mm’dir. Kaldır Sür mekanizma kullanılabilirliği ile yüksek performans değerleri sağlar. Monoray, çift ray ve üç raylı kasa seçenekleri mevcuttur. P..
Brand: ASAŞ
RST162 Çok çeşitli mimari talepleri karşılayacak şekilde çift ray ve monoray alternatifleri ile farklı proje taleplerine çözümler sunan yalıtımlı kaldır sür sistemidir. Özel yalıtım malzemeleri ve dar kenet opsiyonları ile ısı yalıtım performansından ödün vermeden yaşama ve çalışma alanlarında minim..
Brand: ASAŞ
Oval hatlı, ısı yalıtımlı, basit sürme sistemidir. 65 mm kasa 40 mm kanat derinliği bulunmaktadır. Et kalınlığı 1,5 mm’dir. Damlalıklı, pervazlı ve sineklikli kasa seçenekleri ile farklı kullanım tipleri için uygundur. Gelişmiş kapak sistemi sayesinde hem yalıtımı kolay hem de vidasız montaj yapılab..
Brand: ASAŞ
Modern ve estetik görünümlü, yenilikçi, ekonomik ısı yalıtımlı sürme doğrama sistemidir. Çeşitli kasa alternatifleri ile farklı mimari taleplere cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Cam çıtalı ve çıtasız kullanım alternatifi vardır. Takviyeli kanat profili ile yüksek atalet değerlerine çözüm su..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)