Menu
Your Cart

Ofis Sistemleri

Ofis Sistemleri

Brand: ASAŞ
RD55 Ofis sistemi estetik görünümlü, iç mekanlarda kullanılan hijyenik, yalıtımsız kapı sistemidir. 85 mm’den 230 mm’e kadar duvar kalınlıklarına uygulanabilir. Et kalınlığı 1,6/2 mm dir. Duvar genişliğine göre ayarlanabilir kasa montaj imkânı ile mimari açıdan estetik görünüm sağlar. Ahşap ve cam k..
Brand: ASAŞ
RO108 Çift Camlı Ofis Bölme Sistemi, ofislerin şekillendirilmesi için ASAŞ’ın geliştirdiği ofis bölme sistemlerindendir. RO108 Çift Camlı Ofis Bölme Sistemi, tek dikme profili ve tek kapak profiliyle 6, 8 ve 10 mm cam kalınlıkları sağlanabilirken sistem derinliği 108,6 mm’dir ve sistem adını bu ölçü..
Brand: ASAŞ
RO26 Tek Camlı Ofis Bölme Sistemi, ofislerin şekillendirilmesi için ASAŞ’ın geliştirdiği ofis bölme sistemlerindendir. RO26 Tek Camlı Ofis Bölme Sistemi, 10 mm kalınlığına kadar tek cam veya lamine cam kullanılabilen 26 mm kasa derinliği ve 33 mm kasa yüksekliği sağlayan bir sistemdir. Cam cama birl..
Brand: ASAŞ
RO73 Ofis sistemi iç mekânlar da kullanılan estetik görünümlü yalıtımsız iç bölme sistemidir. 70 mm kasa derinliğine sahiptir.  Et kalınlığı 1.5 mm dir. Farklı ihtiyaçları karşılayan sisteme adapte edilebilir kapı seçenekleri ile dinamik ofisler yaratır...
Brand: ASAŞ
RO73+ Ofis sistemi iç mekânlar da kullanılan estetik görünümlü yalıtımsız iç bölme sistemidir.70 mm kasa derinliğine sahiptir.  Et kalınlığı 1,5 mm’dir. Farklı ihtiyaçları karşılayan sisteme adapte edilebilir kapı seçenekleri ve dönüş adaptörü ile dinamik ofisler yaratır. Dekoratif,  şeffa..
Brand: ASAŞ
RO77 Çift Camlı Ofis Bölme Sistemi, ofislerin şekillendirilmesi için ASAŞ’ın geliştirdiği ofis bölme sistemlerindendir. RO77 Çift Camlı Ofis Bölme Sistemi, tek dikme profili ve tek kapak profiliyle 6, 8, 10 ve 12 mm cam kalınlıkları sağlanabilirken dikme profilinin uçtan uca ölçüsü 77 mm’dir ve sist..
Brand: ASAŞ
ROVB40 Sistemi ofis, restoran, kütüphane gibi alanlarda ayaklı ve taşınabilir bölmeler sayesinde pratik bir şekilde izolasyon sağlanması amacıyla tasarlanmıştır. Sistemde 1 adet kanat profili ve 1 adet dikme profili olmak üzere toplamda 2 adet profil bulunmaktadır. Paneller ayak aksesuarıyla taşınma..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)