Menu
Your Cart

Ofis Bölme Sistemleri

Ofis Bölme Sistemlerii

Brand: ÇUHADAROĞLU
ALVEO Çift Camlı Derzli Kasetli Sistem“Alveo” ofis içi bölme uygulamalarında kullanılan, Çift camlı, düşey profilli, kasetli ve derzli modüllerden oluşan bir sistemdir. Sistem içerisinde alüminyum çerçeveli/çerçevesiz cam kanat veya alüminyum çerçeveli/ çerçevesiz ahşap kanat seçenekleri mevcuttur. ..
Brand: ÇUHADAROĞLU
MAGNEO Çift Camlı Derzli-Yapıştırma Camlı SistemMagneo sistem, strüktürel cam yapıştırma tekniği kullanılarak yatay ve düşeydeki profilleri camın saydamlığının altına gizler. Projelere prestij katan Magneo serisi ile mimari zevklerinize özel mekanlar oluşturabilirsiniz.  Prensip olarak taşıyıcı..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Cam cama tek cam sistemCam cama birleşim prensibi ile tasarlanıp dikeyde profile ihtiyaç duymayan sistemle oluşturulan mekanlar, şeffaflık ve derinlik kazanır. Mekanları belirleyen sınırlar maksimum ışık kazanımı ile ekonomik ve çağdaş tasarımların eşsiz uyumunu bir arada sunar. Sistem süreklilik gö..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Cam cama çift cam sistem.VitrumDuo sistem, Vitrum serisinin özelliklerinin yanı sıra ses izolasyonu gerektiren mekanlarınız  için tasarlandı. Bütünde estetik ve şeffaf mekanlar oluşturulmasını sağlarken etkin ses izolasyonu sağlayan özelliği sayesinde ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaktadır. ..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)