Menu
Your Cart

Kapı ve Pencere Sistemleri

Kapı ve Pencere Sistemleri

Brand: ÇUHADAROĞLU
İlk çıkan alüminyum sistemlerinden biri ve dolayısı ile sektörde öncü olarak bilinen C60 sistemi, tek özel profil ile hem kapı hem de kanat olarak kullanılması ile kendini kanıtlamıştır...
Brand: ÇUHADAROĞLU
İnteral’in en yeni sistemlerinden DS 50 KT katlanır sistemler, geniş açılım seçenekleri, kolay ve sessiz çalışması ile 600 Pa su geçirimsizliği sayesinde tercih sebebidir.Su Geçirimsizliği9A (600 Pa)Rüzgara Dayanım400 PaIsı Geçirim KatsayısıUfmin: 3,33 W/m2K Ufmax: 3,54 W/m2KHava GeçirgenliğiClass 4..
Brand: ÇUHADAROĞLU
DS50 havalandırma kanatları, temiz hava ihtiyacının güvenli bir şekilde sağlanabilmesine olanak tanımaktadır. DS50 havalandırma kanatları, yüksek katlı binalarda, özellikle MN 50 giydirme cephe ve DS sistem doğrama uygulamalarında ve diğer giydirme cephelerde, temiz hava ihtiyacının güvenli bir şeki..
Kapı ve Pencere ürün grubunun yeni üyesi interal DS 70, en çok tercih edilen ST serisi üzerinde yapılan geliştirmeler sayesinde global pazarlarda, yüksek performans değerleri ve farklı bitiş detayları ile tüm mimari stillere de mükemmel uyum gösterecek bir sistem olarak tasarlandı.Su GeçirimsizliğiC..
DS 70 ED Isı Yalıtımlı Kapı Sistemi, kapı ve pencere sistemlerinde her türlü ihtiyaca çözüm sunan DS serisinin, dış mekan kapıları da dahil tüm kapı tipi beklentilerini karşılayan yeni üyesidir.Modern tasarımı ile yüksek kalite ve işlevselliği bir arada yansıtan DS 70 ED Isı Yalıtımlı Kapı Sistemler..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Estetik ve teknik beğenilerinizin bir arada karşılandığı, yüksek açıklıklara uygun, ısı yalıtımsız doğrama ve vitrin sistemidir...
Brand: ÇUHADAROĞLU
ECO 60 alüminyum doğrama sistemi, uygulamacı ve kullanıcıların yakından tanıdığı C 60 sistemimiz ile aynı montaj kolaylığına, aynı uygulama tip ve ölçülerine, daha düşük stok maliyetlerine, yüksek emniyet değerlerine, silindir tip ve kolay ayarlanabilir menteşe seçeneğine sahip olmakla beraber, C60 ..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Estetik ve teknik beklentilerinizin bir arada karşılandığı ısı yalıtımsız, aksesuarları ve profilleri ile ekonomik bir pencere sistemidir...
Brand: ÇUHADAROĞLU
Kendine özgü çizgisi ile yapınıza görsel beğeni kazandıran, düşük ısı geçirim katsayısı ile enerji tüketiminizi %40 azaltan ST 60 pencere ve kapı sistemi, mevcut sistemlerin bütün özelliklerini bünyesinde toplamakta ve geniş kapsamlı uygulama seçenekleri ile tüm beklentilerinizi hayata geçirebilmekt..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Uygulaması kolay olan ve montaj kolaylığı sağlayan sistem, özel tasarlanmış tek bir fitil sayesinde ST 60 sistemine gizli kanat görüntüsü sağlar.Su GeçirimsizliğiE 900 (900 Pa)Rüzgara DayanımA3Isı Geçirim KatsayısıUw: ≥ 2,1 W/m2K/Uf: ≥ 3,5 W/m2KHava GeçirgenliğiClass 4 (600 Pa)..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Kapı ve pencere sistemlerinde en çok tercih edilen sistemlerden biri olan ST 70 sistemi, kendine özgü çizgisi ile yapınıza görsel beğeni kazandırır. Düşük ısı geçirim katsayısı ile enerji tüketiminizi önemli ölçüde azaltan ST 70 pencere ve kapı sistemi, mevcut sistemlerin bütün özelliklerini bünyesi..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Fiyat-performans kriteri üst düzeyde ve en çok tercih edilen sistemlerden biri olan ST 70 sistemine entegre edilebilen, gizli kanat doğrama sistemidir.Su GeçirimsizliğiE1050Rüzgara DayanımA3Isı Geçirim KatsayısıUw: ≤ 2,0 W/m2K / Ug: ≤ 1,7 W/m2KHava GeçirgenliğiClass 4..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)