Menu
Your Cart

ÇUHADAROĞLU

ÇUHADAROĞLU

Brand: ÇUHADAROĞLU
Geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlayan, çelik takviyeli, ısı yalıtımsız AC 70 giydirme cephe sistemi düz, dairesel ve küt badem formlu kapak seçenekleriyle tüm beklentilerinizi hayata geçirebilmektedir.Su GeçirimsizliğiRE 1200Rüzgara Dayanım1200 PaIsı Geçirim KatsayısıUw: 1,59 W/m2K/Ug: 1,3 W/..
Brand: ÇUHADAROĞLU
ALVEO Çift Camlı Derzli Kasetli Sistem“Alveo” ofis içi bölme uygulamalarında kullanılan, Çift camlı, düşey profilli, kasetli ve derzli modüllerden oluşan bir sistemdir. Sistem içerisinde alüminyum çerçeveli/çerçevesiz cam kanat veya alüminyum çerçeveli/ çerçevesiz ahşap kanat seçenekleri mevcuttur. ..
Brand: ÇUHADAROĞLU
İlk çıkan alüminyum sistemlerinden biri ve dolayısı ile sektörde öncü olarak bilinen C60 sistemi, tek özel profil ile hem kapı hem de kanat olarak kullanılması ile kendini kanıtlamıştır...
Brand: ÇUHADAROĞLU
Strüktürel silikon uygulaması ile tamamen cam görünümlü, ısı yalıtımsız özellikli CE 50 giydirme cephe sistemi, farklı derinliklere sahip griyaj profilleri sayesinde geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlamaktadır.Su GeçirimsizliğiRE 900Rüzgara DayanımC4 (1200 Pa)Isı Geçirim KatsayısıUw:1,93 W/m2K..
Brand: ÇUHADAROĞLU
İnteral’in en yeni sistemlerinden DS 50 KT katlanır sistemler, geniş açılım seçenekleri, kolay ve sessiz çalışması ile 600 Pa su geçirimsizliği sayesinde tercih sebebidir.Su Geçirimsizliği9A (600 Pa)Rüzgara Dayanım400 PaIsı Geçirim KatsayısıUfmin: 3,33 W/m2K Ufmax: 3,54 W/m2KHava GeçirgenliğiClass 4..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Farklı derinliklere sahip griyaj profilleri sayesinde belirli yükseklik ve açıklık uygulamalarına olanak sağlayan GE 50 ICV kapaklı ısı yalıtımlı cephe sisteminde, dış görünüm yatay ve düşey kapaklardan oluşmaktadır.Su GeçirimsizliğiR7Rüzgara Dayanım1200 PaIsı Geçirim KatsayısıUw: 1,3 W/m2K/Ug: 1,2 ..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Özel modül birleştirme yöntemi ile tamamen cam görünümlü GE 50 SC giydirme cephe sistemi, farklı derinliklere sahip griyaj profilleri sayesinde geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlamaktadır. Sadece cam görünümü ile, yapıya görsel zenginlik katan GE 50 SC’nin üretimi, özel kanala sahip ısı cam ar..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Kapaklı, ısı yalıtımlı, farklı derinliklere sahip griyaj profilleri sayesinde geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlayan İZO KE 50 sistemi, yapı dış görünümü itibariyle, yatay ve düşey kapaklardan oluşmaktadır.Su GeçirimsizliğiR7Rüzgara Dayanım1200 PaIsı Geçirim KatsayısıUw: 1,36 W/m2K/Ug: 1,2 W/m..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Yüksek binalarda, konforlu ve güvenli doğal havalandırmaya olanak tanıyan İZO KE 85 kapaklı giydirme cephe sistemi, özel, geniş ve büyük kapak uygulamaları sayesinde yapıya farklı bir kimlik ve güç kazandırabilmektedir.Su GeçirimsizliğiR7Rüzgara Dayanım1200 PaIsı Geçirim KatsayısıUw: 1,78 W/m2K/Ug: ..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Kapaklı, KE 50 giydirme cephe sistemi, farklı derinliklere sahip griyaj profilleri sayesinde geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlamaktadır.Su GeçirimsizliğiR7Rüzgara DayanımC4 (1200 Pa)Isı Geçirim KatsayısıUw: 1,64 W/m2K/Ug: 1,2 W/m2KHava GeçirgenliğiA4..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Yapınıza görsel beğeni kazandıran MN 50 giydirme cephe sistemi geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlayan bir çubuk uygulama sistemidir.. Yapınıza görsel beğeni kazandıran MN 50 giydirme cephe sistemi, mikro kondens özelliği sayesinde yapı içine hiçbir durumda su girişine izin vermeyen ve far..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Aynı zamanda MN 50 sistemin tüm üstünlüklerini beraberinde getirmektedir. (mikro kondens, performans) Ayrıca patentli ısı cam üretim tekniği sayesinde yüksek ısı yalıtımını ve sıfır kondenzasyon riskini aynı anda sunabilmektedir..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 25 (3 Sayfa)