Menu
Your Cart

ÇUHADAROĞLU

Brand: ÇUHADAROĞLU
Geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlayan, çelik takviyeli, ısı yalıtımsız AC 70 giydirme cephe sistemi düz, dairesel ve küt badem formlu kapak seçenekleriyle tüm beklentilerinizi hayata geçirebilmektedir.Su GeçirimsizliğiRE 1200Rüzgara Dayanım1200 PaIsı Geçirim KatsayısıUw: 1,59 W/m2K/Ug: 1,3 W/..
Brand: ÇUHADAROĞLU
ALVEO Çift Camlı Derzli Kasetli Sistem“Alveo” ofis içi bölme uygulamalarında kullanılan, Çift camlı, düşey profilli, kasetli ve derzli modüllerden oluşan bir sistemdir. Sistem içerisinde alüminyum çerçeveli/çerçevesiz cam kanat veya alüminyum çerçeveli/ çerçevesiz ahşap kanat seçenekleri mevcuttur. ..
Brand: ÇUHADAROĞLU
İlk çıkan alüminyum sistemlerinden biri ve dolayısı ile sektörde öncü olarak bilinen C60 sistemi, tek özel profil ile hem kapı hem de kanat olarak kullanılması ile kendini kanıtlamıştır...
Brand: ÇUHADAROĞLU
Strüktürel silikon uygulaması ile tamamen cam görünümlü, ısı yalıtımsız özellikli CE 50 giydirme cephe sistemi, farklı derinliklere sahip griyaj profilleri sayesinde geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlamaktadır.Su GeçirimsizliğiRE 900Rüzgara DayanımC4 (1200 Pa)Isı Geçirim KatsayısıUw:1,93 W/m2K..
Brand: ÇUHADAROĞLU
İnteral’in en yeni sistemlerinden DS 50 KT katlanır sistemler, geniş açılım seçenekleri, kolay ve sessiz çalışması ile 600 Pa su geçirimsizliği sayesinde tercih sebebidir.Su Geçirimsizliği9A (600 Pa)Rüzgara Dayanım400 PaIsı Geçirim KatsayısıUfmin: 3,33 W/m2K Ufmax: 3,54 W/m2KHava GeçirgenliğiClass 4..
Brand: ÇUHADAROĞLU
DS50 havalandırma kanatları, temiz hava ihtiyacının güvenli bir şekilde sağlanabilmesine olanak tanımaktadır. DS50 havalandırma kanatları, yüksek katlı binalarda, özellikle MN 50 giydirme cephe ve DS sistem doğrama uygulamalarında ve diğer giydirme cephelerde, temiz hava ihtiyacının güvenli bir şeki..
Brand: ÇUHADAROĞLU
DS 72 IW paralel sürme sistemi, basit bir şekilde sürme hareketi yapan kanadın, paralel olarak kapatılması ve bu sayede yüksek sızdırmazlık performansının elde edilebildiği yeni nesil sürme sistemidir.Su Geçirimsizliği9ARüzgara DayanımClass 5Isı Geçirim KatsayısıUf: 3,06 W/m2K / Uw: 1,92 W/m2KHava G..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Estetik ve teknik beğenilerinizin bir arada karşılandığı, yüksek açıklıklara uygun, ısı yalıtımsız doğrama ve vitrin sistemidir...
Brand: ÇUHADAROĞLU
ECO 60 alüminyum doğrama sistemi, uygulamacı ve kullanıcıların yakından tanıdığı C 60 sistemimiz ile aynı montaj kolaylığına, aynı uygulama tip ve ölçülerine, daha düşük stok maliyetlerine, yüksek emniyet değerlerine, silindir tip ve kolay ayarlanabilir menteşe seçeneğine sahip olmakla beraber, C60 ..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Farklı derinliklere sahip griyaj profilleri sayesinde belirli yükseklik ve açıklık uygulamalarına olanak sağlayan GE 50 ICV kapaklı ısı yalıtımlı cephe sisteminde, dış görünüm yatay ve düşey kapaklardan oluşmaktadır.Su GeçirimsizliğiR7Rüzgara Dayanım1200 PaIsı Geçirim KatsayısıUw: 1,3 W/m2K/Ug: 1,2 ..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Özel modül birleştirme yöntemi ile tamamen cam görünümlü GE 50 SC giydirme cephe sistemi, farklı derinliklere sahip griyaj profilleri sayesinde geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlamaktadır. Sadece cam görünümü ile, yapıya görsel zenginlik katan GE 50 SC’nin üretimi, özel kanala sahip ısı cam ar..
Brand: ÇUHADAROĞLU
Kapaklı, ısı yalıtımlı, farklı derinliklere sahip griyaj profilleri sayesinde geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlayan İZO KE 50 sistemi, yapı dış görünümü itibariyle, yatay ve düşey kapaklardan oluşmaktadır.Su GeçirimsizliğiR7Rüzgara Dayanım1200 PaIsı Geçirim KatsayısıUw: 1,36 W/m2K/Ug: 1,2 W/m..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 55 (5 Sayfa)